Science: Polish Perspectives Meetup Warsaw 2023 - To Poland for Science Conference

Miejsce: 
Pałac Staszica Nowy Świat 72, 00-330 Warszawa
Data: 
pt., 2023-11-03 16:30 do sob., 2023-11-04 21:00

Dołącz do nas na pierwszym wydarzeniu Fundacji Polonium w Polsce. 
W Warszawie spotkamy się z ekspatami na Meetupie "To Poland For Science"!

Zapraszamy wszystkich międzynarodowych naukowców! Dołącz do nas na pierwszym w historii wydarzeniu Fundacji Polonium w Warszawie, gdzie wiedza nie zna granic, a innowacje kwitną, przy świętowaniu błyskotliwości i różnorodności globalnych badań!

Dzięki dziesięcioletniemu doświadczeniu w organizowaniu wyjątkowych wydarzeń i wspieraniu międzynarodowej współpracy w środowisku naukowym za granicą, Fundacja Polonium z dumą przyjeżdża do Polski, aby zaprezentować "To Poland for Science", niezwykłe spotkanie poświęcone interdyscyplinarnym badaczom z całego świata. Niezależnie od tego, czy jesteś ekspatem prowadzącym badania podoktoranckie, podyplomowe czy przemysłowe w Polsce - to wydarzenie jest dla Ciebie!

Zaznaczcie w kalendarzu 4 listopada 2023 r., ponieważ otworzymy drzwi dla naukowców z różnych dyscyplin, zapewniając niezrównane doświadczenie networkingowe. To ekskluzywne wydarzenie, prowadzone w języku angielskim, serdecznie zaprasza międzynarodowych naukowców w Polsce do przyłączenia się do naszej inicjatywy, oferując unikalną platformę dla nauk podstawowych i stosowanych, aby odkryć możliwości finansowania i nawiązać kontakt z przedstawicielami różnych dyscyplin naukowych.

Konferencja rozpocznie się piątkowym popołudniowym networkingiem i dyskusją na temat innowacji, odkryć i wymiany między naukowcami w siedzibie naszego partnera IDEAS NCBR.

Rejestracja: https://poloniumfoundation.typeform.com/SPPWarsaw23 

Agenda:

  • Wykłady inauguracyjne prowadzone przez doświadczonych naukowców ze środowiska akademickiego i przemysłu
  • Interdyscyplinarne prezentacje badawcze i warsztaty
  • Szerokie możliwości nawiązywania kontaktów przez cały dzień
  • Przerwy na kawę i posiłki, gadżety promocyjne
  • Przyjęcie networkingowe i spotkanie towarzyskie

Nie przegap tej okazji, aby poszerzyć swoje horyzonty i podnieść swoje wysiłki badawcze!

Ilustracje: